Magic therapy

Milena kořínková

 

Fyzioterapeutka

Aromaterapeutka

Šperkařka, Malířka

Vidanté

 

Skládám originální mozaiku péče o tělo a duši.

Tvořím ošetření na míru, napříč všemi obory a možnostmi, co jsem v životě poznala, celostně, empaticky.

Nabízím terapie offline i konzultace online, komplexní celostní péči, dny kreativity a radosti, šperky-amulety s polodrahokamy i harmonizační obrazy.

Šperky z polodrahokamů

Radosti

Fyzioterapie & Relax

Fyzioterapie

Fyzioterapeutické ošetření

Ošetření bolestivých stavů svalstva, páteře, žeber a kloubů, akutních blokád i chronických potíží. Zaměřuje se na celé tělo dle vaší potřeby – klouby, svaly, fascie, kůže a podkoží a souvislosti mezi nimi.

Fyziomasáž

Cílená intenzivní masáž pro ošetření bolestivých stavů, s využitím různých vhodných technik z oboru fyzioterapie. Používám uvolnění fascií, spoušťových bodů, svalových spasmů či ošetření migrenozních stavů. 

Manuální lymfodrenáž

Jemná manuální technika, povzbuzující kolování lymfy v těle. Lymfa odvádí zplodiny metabolismu z organismu a snižuje otoky. Manuální lymfodrenáž stimuluje imunitní systém.

Dornova metoda plus

Speciální manuální technika, která vrací klouby a obratle na jejich původní místo. Upravuje špatné postavení nohou, pánve, uvolňuje blokády. Tím spouští proces samoléčení a regenerace.

Relaxace

Magictherapy

Speciální VIP opečovávací technika jen pro ženy. Opravdové Lázně pro tělo i duši.

Harmonie živlů

Terapie hudbou, barvami, krystaly, vůněmi.
( Připravuje se)

Magic Hot Stones

Teplo lávových kamenů uvolňuje zatuhlé svaly téměř okamžitě a použití krásně voňavého oleje při masáži Vás přenese do světa odpočinku.

Medová detoxikační masáž

Hluboce očistná terapie organismu od dlouhodobě usazovaných toxinů z tělesných tkání za pomoci medu.

Reference

Milena umí držet pole v lásce, přijetí a ve správném napojení. U masáží je to pro mě naprosto nezbytný základ, protože jste v bezpečném čistém prostoru odžít si své vnitřní procesy, zatímco jste přítomni v těle. A tento základ neumí poskytnout zdaleka každý. Kromě neskutečně příjemných rukou, kdy léčí už jen první dotek, což samo o sobě je nesmírný dar…tak je to ještě i profík s mnohaletou praxí, který se na vás prostě jen normálně mezi řečí, jakoby nic, podívá a okamžitě hned v prvních pěti vteřinách vidí, kde vás bolí, co kde drhne a jak to bezbolestně, efektivně a příjemně vyřešit – a to všechno prosím pěkně už ve chvíli, kdy na vás ještě ani nemusela sáhnout. Neskutečný zázrak. Toto je zkrátka péče na vyšším levlu. Všude se skloňuje, jak je super meta, aby člověk podnikal a pracoval v lehkosti, ve flow, kdy to frčí tak, že to prostě působí naprosto jednoduše…kdy ten člověk to umí tak dobře, že to vypadá, jako že se to děje úplně samo od sebe…je to fáze, do které vás to nepustí okamžitě, taky to ze své mystické praxe znám, že to byla cesta…a Milena přesně toto ztělesňuje ve své fyzioterapeutické praxi úplně „levou zadní“. Pomůže vám od bolesti, dodá naději, že i pro vás je cesta, že není nutné trpět, poradí s následným cvičením. Zkrátka vše je v pořádku a víte, jak dál – co cvičit, co sami dělat. Porozumíte příčinám stavu vašeho těla, propojí se vám pochopení s procítěním a psychosomatika vašeho stavu je vám hned jasná. Ona prostě umí, umí, umí.

Markéta Maděrová

www.mystikavpraxi.cz

Cesta čarodějky

Chceš poznat spojení se svou vnitřní čarodějkou?

Mít svůj jedinečný a originální osobní šperk- amulet?

Obklopit se vůní osobního parfému a nechat se prostoupit lehkostí?

A chceš toto spojení prožívat každý den?

Moje nabídka Ti to umožní.

Milena Kořínková, Magictherapy, šperk, amulet, parfém, žena, dárek

Šperky z polodrahokamu

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Obrazy

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Napište mi